Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Česká profesionální tanečnice Lucie Hunčárová se narodila 17. listopadu 1985 v Mostě. Do povědomí diváků se dostala díky účasti v taneční soutěži České televize StarDance

Tanci se začala naplno věnovat v roce 1995, když jí bylo deset let. Do nejvyšší výkonnostní třídy „M“ (mezinárodní mistrovské) se protančila v roce 2001. Už od svých juniorských let se řadila mezi taneční špičku. Jejím tanečním partnerem se v roce 2006 stal Jan Onder se kterým tančila 11 let. Byli pravidelnými semifinalisty mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích, v roce 2012 se stali mistry ČR v latinsko-amerických tancích družstev. Stala se také vícemistryní Evropy v latinsko – amerických formacích.

Jan Onder byl jejím dlouhodobým partnerem na parketě, ale také v životě. Navíc po jeho boku také od roku 2014 moderovala dětský pořad Taneční hrátky s Honzou Onderem který běžel na České televizi Déčko.

Objevila se v celkem třech řadách populární show StarDance. Poprvé zazářila v roce 2013 v šesté řadě StarDance po boku herce Pavla Řezníčka vypadli však už ve druhém kole. Více se jí dařilo v roce 2015 v sedmé řadě StarDance po boku herce a baviče Lukáše Pavláska se kterým se protančila až do finále. Nakonec skončili na třetím místě. Potřetí a naposledy tančil ve StarDance v roce 2016, v osmé řadě byl jejím tanečním partnerem italský kuchař Emanuele Ridi se kterým to dotáhli do osmého kola.

Lucie Hunčárová provozuje dětské taneční kurzy v Jesenici u Prahy, vede taneční kurzy pro mládež i dospělé. Například pořádá taneční kurzy v řeporyjské sokolovně.

Osobní život

Osm let byla ve vztahu se svým tanečním partnerem Janem Onderem. Během natáčení osmé řady StarDance se zamilovala do kuchaře Emanuela Ridiho, který se proslavil pořadem S Italem v kuchyni. S Onderem se rozešla a začala chodit s Ridim.

V červenci 2019 se začaly objevovat spekulace, že jejich vztah skončil. Ridi nakonec na sociální síti Facebook potvrdil, že jejich vztah už je minulostí

Během StarDance 2019 se potkala po přenosu na place se svým bývalým dlouholetým partnerem Janem Onderem a na první pohled bylo patrné, že spolu vycházejí dobře

Profily na sociálních sítích

Články