Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Česká zpěvačka Lucie Bikárová byla finalistkou soutěže SuperStar 2020 kterou vysílá TV Nova Dostala se do TOP 10, z které vybírali diváci pětici soutěžících pro superfinále. Lucie se mezi pětici šťastných nedostala.

Účast v SuperStar 2020

V divadelním kole v Karlových Varech soutěžila ve čtveřici s Klárou Berisha Valerií Lynn a Esther Lubadika Jejich čtveřice dostala za úkol se za den naučit píseň Telephone od Lady Gaga ft. Beyoncé. Lucie Bikárová postoupila společně s dalšími 25 soutěžícími do dalšího kola.

Další fází soutěže byly duety. Lucie Bikárová zpívala ve dvojici s Janem Fantou píseň Ain't No Mountain High Enough (v originále Marvin Gaye a Tammi Terrell). Její výkon porotu přesvědčil a Lucie postoupila do semifinálového výběru, ve kterém se o účast ve finále utkalo 18 soutěžících.

Ze semifinálového výběru vybrala porota finálovou desítku. Semifinále se poprvé nevysílalo živě, ale bylo celé kvůli koronaviru předtočeno. Natáčení probíhalo bez účasti diváků v pražském klubu Epic. Lucie v semifinále soutěžila se skladbou Don't You Worry 'Bout A Thing od Tori Kelly a podařilo se ji probojovat do finále, ve kterém zpívala song One Night Only od Beyoncé. Na její podporu se nesešel dostatečný počet textovek a skončila před branami superfinále

Články