Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Love Island 2023 - reality show TV Nova z prostředí vily na Kanárských ostrovech. Třetí řada reality show startuje v pondělí 4. září 2023 a divákům opět nabídne moře lásky, dramat i přátelství. Kde můžete Love Island 2023 sledovat? A kdo patří mezi účastníky?

Kde dávají Love Island 2023

Love Island 2023 je reality TV Nova, kterou můžete sledovat od pondělí 4. září 2023 na Voyo a od 5. září na TV Nova a Nova Fun. Finále, do kterého se dostanou tři nejoblíbenější páry, pak je na programu o dva měsíce později. Stejně jako předchozí ročníky najdete i aktuální řadu na Voyo, a to každý všední den. Soboty budou vyhrazeny rekapitulačním epizodám, které divákům shrnou dění z celého týdne.

Účastníci Love Island 2023

Účastníky Love Island 2023 jsou:

Kdo Love Island 2023 moderuje?

Reality show Love Island 2023 se opět ujala moderátorka Zorka Hejdová, která se s účastníky a celým štábem přesunula na dvě měsíce na Kanárské ostrovy. Dění ve vile i bonusové materiály bude i tentokrát přinášet Beach Hut, jehož moderátorkou bude opět modelka a herečka Gabriela Gášpárová.

Pohádková výhra

Jak to bude s výhrou? Soutěžící mohou vyhrát dva miliony korun. Oba soutěžící z vítězného páru ve finále dostanou dvě obálky – jednu s penězi, druhou prázdnou. Člověk, který si vytáhne obálku s penězi, rozhodne, zda si ji nechá pro sebe, nebo zda se o výhru rozdělí.

Články