Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Reportérka a bývalá modelka Linda Bartošová se narodila 4. května 1993 ve Vysokém Mýtě. V roce 2012 se stala finalistkou České Miss

Kariéra

Na základní školu chodila ve Vysokém Mýtě, dále pak navštěvovala gymnázium v Pardubicích, kde završila studium v roce 2012 úspěšně složenou maturitní zkouškou. Působila jako stážistka v Pardubickém deníku, byla totiž odhodlaná stát se stůj co stůj novinářkou. Z redakce ji vyslali, aby udělali rozhovor s adeptkami na soutěž krásy. Během toho si jí všimli organizátoři a přesvědčili ji k účasti v soutěži. Bylo z toho finále v České Miss 2012. V soutěži se uvedla těmito slovy: “Již odmalička ve mně převládá kreativní a společenský duch, několik let jsem se věnovala tanci i zpěvu, tyto zájmy však v pozdějším věku vystřídaly jazyky, sport, psaní, kultura a četba.”

Nakonec skončila na druhém místě a získala titul Česká Miss World. Po tomto úspěchu se nějakou dobu věnovala modelingu, záhy však dala přednost zcela jiné kariéře.

Žurnalistiku vystudovala na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze Od roku 2013 pracuje v České televizi stala se reportérkou zahraniční redakce a moderátorkou zpravodajství ČT24

Zahrála si také se Simonou Krainovou ve filmu Vybíjená (2015).

Osobní život

Jejím partnerem byl grafik a reklamní režisér Slávek Horák. Poté se jejím partnerem stal ligový fotbalista a rapper Tomáš Kučera, který si říká TK27.

Články