Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Like House 3 byla reality show TV Prima. Zde o ní naleznete vše podstatné - informace o soutěžících, časech vysílání, pravidla show a další zajímavosti.

Kdy a kde dávali?

Like House 3 odstartoval na kanálu Prima Show v pondělí 7. března v 18.30 a následně jej diváci mohli sledovat ve stejném čase každý všední den.

Vysílání doplnil noční pořad, který se poprvé představil s druhou řadou show a zaznamenal velký divácký ohlas. Like House 3 Night Show zařadila Prima Show každý všední večer po 22. hodině, reprízu Like House 3 nasadí do dopoledního vysílání Prima Cool a nočního vysílání hlavní stanice Prima.

Výhra v reality show

Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun.

Vila pro Like House 3

Vila z předchozí řady se tvůrcům osvědčila, a tak se do ní nastěhují i noví soutěžící. Komplex nabízí 1167 metrů čtverečních včetně velké zahrady. Soutěžící uvnitř najdou čtyři pohodlné ložnice, kuchyni a velký obývací prostor s ikonickým neonovým nápisem LIKE HOUSE nad sedací soupravou. Zahrada nabízí venkovní sezení, vířivku i otužovací káď. Součástí komplexu je také zpovědnice, kam chodí soutěžící pravidelně vyjadřovat své myšlenky, názory a komentáře.

Vítěz Like House 3

O hlavní výhru bojovalo celkem 8 účastníků. Mezi soutěžícími bylo dost známých a úspěšných influencerů. Like House 3 vyhrála Simona Tvardek.

Účastníci Like House 3

Hanka Gelnarová
Sebastian Lyang
Vojta Medlen
Dominika Myslivcová - předčasně v show skončila.
David Nguyen
Liubov Tupiková
Lukáš Tůma
Simona Tvardek

Dominika Myslivcová ve vile strávila přesně deset dní. V show ji nahradila Silvia Dellai je bývalá pornoherečka italského původu, dnes influencerka, kuchařka a DJka.

Články