Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Barber a influencer Lukáš Vlačuha je známý jako Laky Royal. Patří mezi nejlepší české holiče, je známý svou potetovanou tváří.

Je majitelem salonu Laky Royal v centru Prahy. Své působení rozšířil také do Bratislavy a Ostravy.

Není však jen úspěšný barber, ale také influencer. Jeho instagramový účet sledovalo na začátku srpna 2020 téměř 85 tisíc fanoušků.

Těžký životní osud

Laky má za sebou trnitý osud. Vyrůstal v dětském domově v Opavě, kde žil do 20 let. Vystudoval kadeřnickou školu a musel dětský domov opustit. Dostal 15 000 na rozjezd a musel se vydat po svých. Jako kadeřník se v Opavě neuplatnil, a tak šel pracovat k pultu do mrazíren.

V mrazírně však dlouho nevydržel. Poté nevěděl, kde hlavu složit, tak spal nějakou dobu v autě. Nakonec přišla nabídka (ještě ne ta životní) venčit psy v Praze, což ho přivedlo z Opavy do hlavního města. Sice nedostával žádnou mzdu, ale měl kde spát. Pak začal dělat číšníka ve Školské ulici. V nové práci začal zákazníkům, kteří chodili na kávičky, nabízet kadeřnické služby. Pak přišel zlom. Vyhlédl si ho Tomáš Kožíšek z jiného barber shopu a nabídl mu práci. Stal se z něj profesionální holič, ale propadl párty životu. Znovu se téměř dostal na dno. Naštěstí tu byl kamarád, který ho z bryndy vytáhl. Poté s kamarádem Fandou rozjeli nový koncept s názvem Laky Royal, který se postupně rozrůstá. Kadeřnické impérium už má hodnotu mnoha milionů korun.

Osobní život

Jeho partnerkou je modelka a finalistka Miss Czech Republic 2020 Natálie Kočendová která se v soutěži krásy nakonec umístila na třetím místě. Zhruba dva týdny po finále se objevila informace, že krásná Natálie je těhotná

Profily na sociálních sítích

Články