Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Ladislav Raego Pham je zpěvák, rapper, herec, moderátor a textař, držitel bronzového Českého slavíka 2021 v kategorii Hip hop/Rap.

Narodil se ve smíšeném páru vietnamského inženýra a české podnikatelky 14. ledna 1988 v Kladně (tehdejší Československo).

Nejznámější skladby

Kariéra

Navštěvoval stavební školu a sportovní gymnázium. Účastnil se také několika soutěží především v anglickém jazyce a grafických oborech.

Vedl školní časopis, byl součástí školního pěveckého sboru. 2004 vyhrál stipendijní soutěž, díky čemuž odjel do Kanady a USA. Po návratu chvíli působil jako učitel, pracoval i v rádiu.

Zahraniční zkušenosti proměnil mj. ve spolupráci s Grammy oceněným Bizzy Bonem (1976) na tracku Misery​.

Poprvé se začal zabývat hudbou v 16 letech, to se přidal ke skupině Jungle Bunny. Tu nedlouho poté opustil, následně dorazily nabídky od producentů, avšak on všechny kvůli podmínkám ve smlouvách odmítl. Na jaře 2006 přichází ohlášený konec kariéry. Hned v září téhož roku se však, prý kvůli fanouškům, vrací zpět na hudební scénu. Jejich oceňování se aktivně věnuje a to nečekanými návštěvami u nich doma.

V minulosti byl i správcem Facebooku České pošty, 2019 vydal knihu Věř, běž a dokážeš.

2022 si zahrál epizodní dvoujazyčnou roli v druhé řadě koprodukčního seriálu seriálu DNA. Hereckou premiéru však odstartoval již 2012 hlavní rolí ve snímku Definice lásky.

Osobní život

Ve škole byl kvůli nadváze (vážil 130 kg) i vzhledu šikanován. Partnerku dle dostupných informací k roku 2023 neměl.

Oficiální webové stránky

Oficiální profil na Facebooku

Oficiální profil na Instagramu

Oficiální profil na Twitteru

Oficiální kanál na YouTube

Články