Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Česká moderátorka, herečka a tanečnice Kristina Kloubková se narodila 23. prosince 1976 v Praze. Živila se také jako choreografka. Do širšího povědomí se dostala především díky Televizním novinám na TV Nova, které začala moderovat v roce 2009.

Kariéra Kristiny Kloubkové

Kristina Kloubková si zahrála v několika televizních seriálech. Diváci ji mohli vidět například v seriálech O ztracené lásce, Poslední sezona, Soukromé pasti a Nemocnice na kraji města – nové osudy. Objevila se také v několika filmech, například v komedii Jana Svěráka Vratné lahve či snímcích Žralok v hlavě a Milenci a vrazi

Více pozornosti si získala jako moderátorka. V roce 2009 začala po boku Martina Pouvy moderovat Televizní noviny na TV Nova Ujala se také moderace taneční soutěže Bailando či pořadu Život ve hvězdách na TV Nova. V roce 2020 začala společně s Pavlem Svobodou moderovat pořad Snídaně s Novou

Osobní život

Její matka Kristina Maarová působila jako baletka na scéně Národního divadla. Tanci zasvětil svůj život i její otec Vladimír Kloubek. Manželství jejích rodičů nemělo dlouhého trvání, ale jejich profese předurčila její kariéru. Kristina se začala věnovat tanci už v šesti letech a později se pustila s vervou do studia baletu na taneční konzervatoři.

Sedm let žila po boku zpěváka Roman Vojtka Jejím partnerem byl také muzikálový herec Alan Bastien, se kterým se poznali během zkoušení muzikálu Tři mušketýři. Bastien se stal jejím manželem, jejich manželství však skončilo rozvodem.

Randila také s režisérem Filipem Renčem

Má dceru Jasmínu.

V roce 2018 začala chodit s tanečníkem a choreografem Václavem Kunešem který má ze svého předchozího vztahu dceru Aine, jejíž maminka je Japonka. S Kunešem se znali už od školních let. Václav byl její o rok starší spolužák. Chodit spolu začali až téměř o čtvrt století později.

Profily na sociálních sítích

Články