Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Khloé Kardashian, alias Koko, je americká herečka, módná návrhářka, podnikatelka a konferenciérka. Narodila se 27. června 1984 v Los Angeles (Kalifornie, USA).

Khloé a Lamar

Kourtney a Kim Take New York

Kourtney a Khloé Take Miami

Kariéra

V únoru 2007 došlo k úniku sexuální pásky z roku 2003 sestry Kim Kardashian a jejího bývalého přítele Ray J , Kim Kardashian, Superstar , což přispělo k nárůstu popularity rodiny.

Patří k nim kalhoty na hubnutí, kosmetické výrobky a Coca-Cola, za které se platí (od roku 2016) 75 000 $ za příspěvek na Instagramu , Facebooku a Twitteru .

Se svými sestrami Kourtney a Kim je zapojena do maloobchodního a módního průmyslu . Založili několik sbírek oblečení a vůní a v roce 2010 vydali knihu Kardashian Konfidential .

Od roku 2007 hrála se svou rodinou v televizním seriálu Keeping Up with Kardashians . Její úspěch vedl ke vzniku vedlejších produktů , mezi něž patří Kourtney a Khloé Take Miami (2009–2013) a Kourtney a Khloé Take The Hamptons (2014–2015).

Angažuje se v uznání arménské genocidy ze strany Turků

problémy se zákonem (řízení pod vlivem alkoholu), podstoupila léčbu, která ji měla zbavit závislosti na této droze. sporu o 5 milionů dolarů proti QuickTrim, doplňku o hubnutí, nepravdivých a klamný marketing potravinové pomoci.

Osobní život

Jejím otcem byl právník a podnikatel Robert Kardashian (proslavil se např. jako obhájce O.J. Simpsona), matkou Kris Jenner. Rozvod 1991, svatba s vítězem LOH 1976

V roce 2001 utrpěl Kardashian při dopravní nehodě traumatické zranění mozku . Prošla čelním sklem a utrpěla těžký otřes mozku , způsobující dlouhodobou ztrátu paměti

Od září 2009 do října 2016 byla vdaná za basketbalového hráče Lamar Odom , kterého se oženila měsíc poté, co se poprvé setkali. Los Angeles Lakers . požádala o rozvod 2013 dokončen 2016

Kardashian byl v romantickém vztahu s basketbalovým hráčem Tristanem Thompsonem . dubna 2018 dceru True Thompson, uprostřed diskuse poté, co bylo zjištěno, že Thompson podváděla během těhotenství. V únoru 2019 rozpadli údajně podváděl s její mladší nevlastní sestrou Kylie

Je nejstarší dcerou Bruce Jennera a Kris Jenner. Má devět sourozenců – mladší Kylie, z matčiné strany tři starší nevlastní sestry Kourtney, Kim, Khloe a nevlastního bratra Roba Kardashienovi. Z otcovy strany má další tři starší nevlastní bratry Burtona, Brandona, Brodyho a nevlastní sestru Casey Jennerovi.

Články