Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kendall Nicole Jenner, alias Candle, je americká televizní celebrita, moderátorka, modelka a ambasadorka pro Seventeen Magazine. Narodila se 3. listopadu 1995 v Los Angeles (Kalifornie, USA).

Kariéra

Známou se stala díky účinkování v televizní reality show Držte krok s Kardashians zaměřené na monitorování života rodin Karsdahianů a Jennerů.

Navštěvovala soukromou Sierra Canyon High School v Chatsworthu, kde působila i jako roztleskávačka

První smlouvu podepsala s agenturou Wilhelmina Models a to jako teen modelka

Spolupracovala se značkami Forever 21 (stala se tváří její Twist kolekce), Nordstrom Calvin Klein Dolce & Gabbana Estée Lauder Tommy Hilfiger nebo Adidas

Objevila se v časopisech Teen Vogue, Paper (oboje 2010) nebo TeenProm, podílela se na lookbooku návrháře Marca Clarka (2011). Roku 2013 získala Teen Choice Awards 2015 pak Webby Award

Osobní život

Je nejstarší dcerou Bruce Jennera a Kris Jenner

Má devět sourozenců - mladší Kylie z matčiné strany tři starší nevlastní sestry Kourtney Kim Khloe a nevlastního bratra Roba Kardashienovi. Z otcovy strany má další tři starší nevlastní bratry Burtona, Brandona, Brodyho a nevlastní sestru Casey Jennerovi.

Z důvodu touhy strhávat na sebe pozornost za každou cenu se nevyhýbá výstřelkům v podobě tetování citoslovce mňau na vnitřní stranu spodního rtu.

Články