Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Český influencer a moderátor Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek se narodil 26. května 1985 v Kroměříži. Živí se také jako internetový producent.

Kariéra a kauzy

Kamil Bartošek studoval na Evropském polytechnickém institutu, kde si zvolil obor Finance a daně. Studoval také mediální komunikaci na Literární akademii Josefa Škvoreckého ale tuto školu nedokončil.

Působil jako moderátor ve Fajn Radiu, kde měl vlastní pořad. Od roku 2008 je moderátorem a producentem pořadu One Man Show který vysílá internetová televize Stream.cz.

Do širšího povědomí se dostal kvůli několika kauzám. V roce 2016 se například vydal se svým štábem netradiční cestou na mistrovství světa v ledním hokeji, které se toho roku konalo v Rusku. Na stadion se dostal ukrytý ve vozidle výstavního vozu Škoda. Navíc se převlékl do kostýmu maskota Lajky a podařilo se mu dostat až na lední plochu.

Znovu o sobě dal vědět v pořadu TV Prima Prostřeno V roce 2017 do pořadu podstrčil herce Karla Ondrku který simuloval Tourettův syndrom Kazma mu přes sluchátko radil, co má dělat, o čemž štáb TV Prima neměl nejmenší tušení.

V květnu 2018 nachytal moderátora Leoše Mareše Ten se vsadil, že pokud ho někdo uvidí jet v jiném autě než v trabantu, dá mu svoje ferrari. Kazma naplánoval falešnou autonehodu, při které musel Leoš Mareš jedoucí do práce zastavit a popojet jiným vozidlem. Kazma to natočil, aby měl důkaz a dožadoval se slibovaného ferrari. Chtěl ho sice dát na dobročinné účely, ale přesto se dočkal nenávistných komentářů nejen od fanoušků Leoše Mareše.

Osobní život

V minulosti tvořil pár s Kateřinou Kristelovou

V Kazma žije s modelkou Andreou Kalousovou V červenci 2020 spolu strávili romantickou dovolenou na ostrově Zanzibar. Spekulovala se také o nadcházející svatbě

Profily na sociálních sítích

Články