Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Osobní trenérka a koučka Kateřina Tichá byla účastnicí kulinářských reality show MasterChef a Prostřeno! Vařila také ve Snídani s Novou. Pod pseudonymem Kačka Tichá vydala kuchařku Voňavý Inspiromat: Tak trochu jiná kuchařka.

Kariéra

Než se stala osobní trenérkou, pracovala jako marketingový manažer v nadnárodní firmě, manažer v reklamní agentuře a byla též provozní luxusní restaurace.

Pustila se do sepisování svých zkušeností a receptů a vydává kuchařky. V roce 2018 vydala kuchařku Voňavý Inspiromat: Tak trochu jiná kuchařka.

V roce 2016, když jí bylo 31 let, se zapojila do kulinářské reality show TV Nova MasterChef Česko Podařilo se jí probojovat do finálové čtrnáctky. Chodila pravidelně vařit také do Snídaně s Novou.

V roce 2021 dostala nabídku účinkovat v pořadu TV Prima Prostřeno! Protože už před kamerou zkušenosti má, rozhodla se nabídku přijmout. V pořadu Prostřeno! vařila pro své hosty v předposledním lednovém týdnu.

Osobní život

V patnácti letech začala trpět anorexií se kterou svedla urputný boj. S anorexií bojovala a dokázala vyhrát. Kruh se uzavřel, když se stala úspěšnou fitness trenérkou a začala pomáhat ženám trpícím právě anorexií.

S manželem má dva syny. S rodinou žije střídavě v Praze a v Semíně, kde mají dům.

Články