Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Manželka prince Williama vévody z Cambridge, Catherine Elizabeth Middleton se narodila 9. ledna 1982 v anglickém městě Reading, které se nachází v hrabství Berkshire.

Má dva mladší sourozence, Phillipu, zvanou Pippa a Jamese Navštěvovala veřejnou školu Marlborough College. Věnovala se tenisu, hokeji, basketbalu a atletice. Studovala na University of St. Andrews se zaměřením na historii umění. Jejími dalšími obory byly biologie a chemie. Na této škole se seznámila s Williamem.

Po absolvování univerzity pracovala ve firmě svých rodičů, později však získala zaměstnání na částečný úvazek v módním domě Jigsaw.

Kate se aktivně zajímá o dětskou módu - v rámci firmy Party Pieces vytvořila značku First Birthdays.

Osobní život

Kate a William spolu chodili už na škole, v roce 2007 však ve švýcarském Zermattu oznámili rozchod. Už ve stejném roce se ale objevily zprávy, že spolu pár opět chodí, definitivně to potvrdili až zásnubami v roce 2010 v Keni. Svatba se konala dne 29. dubna 2011 se ve Westminsterském opatství. Od té doby používá Kate titul Její královská Výsost vévodkyně z Cambridge.

Dne 22. července 2013 se manželům narodil syn George Alexander Louis z Cambridge a 2. května 2015 dcera Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge Třetí dítě přišlo na svět 23. dubna 2018 a je to další syn. Dostal jméno Louis Arthur Charles z Cambridge

Články