Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Kate Garry Hudson je americká filmová herečka. Narodila se 19. dubna 1979 v Los Angeles, Kalifornie, USA). Jde o dceru herečky Goldie Hawn a sestru herce Olivera Hudsona

Nejznámější filmy a seriály

Kariéra

V roce 1997 absolvovala hereckou střední školu v Santa Monice a byla přijata na univerzitu v New Yorku

Průlom v její kariéře nastal přijetím role ve filmu Na pokraji slávy (2000), za kterou získala nominaci na Oscara 2016 vydala knihu Pretty Happy: Healthy Ways to Love Your Body.

Osobní život

Doma byla vedena k židovství a později i buddhismu

Rodiče se rozvedli osmnáct měsíců po jejím narození. Poté se s matkou a bratrem odstěhovali do Colorada kde žili společně s matčiným přítelem, hercem Kurtem Russellem Toho považuje také za svého otce, když se ten biologický přestal s rodinou stýkat.

V roce 2000 se provdala za frontmana americké hudební skupiny The Black Crowes Chrise Robinsona. V lednu 2004 se jim narodil syn Ryder Russell Robinson. V listopadu 2006 se ovšem pár rozvedl Poté chvíli chodila s hercem Owenem Wilsonem S dalším snoubencem britským rockovým zpěvákem seskupení Muse Matthew Bellamyem má syna Binghama (2011). V prosinci 2014 oznámili zrušení zásnub Od roku 2017 je jejím partnerem producent Danny Fujikawa, s nímž má dceru Roni Rose (2018).

Články