Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Psycholožka, koučka a lektorka seminářů praktické filozofie Katarína Szabados (rozená Filasová) vystudovala psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a absolvovala výcvik praktické sebezkušenostní filozofie. V roce 2020 se zapojila jako odbornice na vztahy do pořadu TV Nova Svatba na první pohled

Kariéra

Od roku 2002 má soukromou praxi, ve které se věnuje individuálním a partnerským konzultacím, od roku 2008 ji pak rozšířila o semináře praktické filozofie. Ve svém oboru je uznávanou odbornicí. Na svých stránkách nabízí individuální a partnerské konzultace, měření a zvyšování vztahové gramotnosti a semináře praktické filozofie.

Často publikuje či komentuje různá témata v periodikách pro laickou veřejnost (Moje psychologie, Psychologie DNES, Aktualne.cz, Idnes.cz, Proženy.cz, Vlasta apod.), v roce 2017 vydala v nakladatelství Grada knihu Srovnávání, zabiják vašeho sebevědomí aneb Jak se srovnat sám se sebou

Svatba na první pohled

V roce 2020 se stala jedním ze tří odborníků na vztahy v televizní show TV Nova Svatba na první pohled

Myšlenka tohoto projektu ji zaujala už od samého začátku. Ve své psychologické praxi dennodenně totiž naráží na jednotlivce, kterým není žádný partner dost dobrý. Je pro ni zajímavé, zkusit hledat partnera úplně jiným způsobem. Rozbít to, jakou má kdo představu o svém ideálním partnerovi, a pokusit se nezadaným zájemcům vhodného partnera najít podle jiného klíče, než jak si ho hledají sami.

Osobní život

Narodila se jako Katarína Filasová. Maďarské příjmení vyvdala sňatkem se svým mužem Tamasem Szabados.

Mají spolu 4 syny, Šimona, Tobiáše, Patrika 4 a nejmladšího Lukáše. Má také dvě nevlastní dcery, které se jmenují Romi a Natali. Miluje salsu a výlety do přírody, a to jak pěšky, tak na kole.

Články