Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic 2020 Miss World Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová pochází z Vrbna pod Pradědem, konkrétně z Ludvíkova.

V době účasti v soutěži krásy studovala Mediální studia a žurnalistiku v kombinaci s Environmentálními studii na Masarykově univerzitě v Brně. V jednom z rozhovorů uvedla, že se více soustředí na žurnalistiku a jedním z jejích snů je stát se moderátorkou zpravodajství.

Miss Czech Republic 2020

Korunku Miss Czech Republic 2020 získala během galavečera, který se konal 23. července 2020. O titul kromě ní usilovalo dalších devět krásných finalistek. Druhé místo připadlo Angelice Kostyshynové z Ústí nad Labem a na třetím skončila Natálie Kočendová z Karviné. Jako vítězka Miss Czech Republic 2020 získala příležitost reprezentovat Českou republiku v nejstarší a největší světové soutěži světa Miss World. S výhrou získala také celou řadu výhod. Mezi ně patří například možnost ročního bezplatného užívání bytu 2+kk v Praze či dále roční bezplatné užívání automobilu Mercedes-Benz třídy CLA. Kromě toho dostane tříletou smlouvu se společností Miss Factory.

Studentka brněnské Masarykovy univerzity měřila v době konaní soutěže 183 cm a její míry byly 81-64-92.

Kariéra

O svět modelingu se začala více zajímat, když jí bylo 17 let. V té době žila v Ostravě, kde studovala Přírodovědné lyceum. Původně chtěla studovat žurnalistiku už na střední škole, ale možnosti byly omezené. Na výběr byla jen Praha a Vsetín, a tak se rozhodla pro něco jiného. Během studia si však uvědomila, že práce v laboratoři by pro ni nebyla a začala znovu myslet na žurnalistiku. Než ji začala studovat na vysoké škole, našla si v Ostravě agenturu na focení svatebních šatů a začala se zajímat o focení. Naplno se pak focení věnovala až během studií v Brně, to přišly na řadu i první velké přehlídky.

V touze se zviditelnit se a získat cenné kontakty se rozhodla přihlásit do soutěže Miss Czech Republic. Účast v soutěži krásy dlouho tajila. O přihlášce řekla jen svému příteli, se kterým v té době bydlela v Brně. Rodině se svěřila až po úspěchu v semifinálovém kole.

Osobní život

Mezi její koníčky patří jízda na kole. Jezdí na speciálním typu kola zvaném MTB, na kterém skáče přes překážky a zkouší dělat triky ve vzduchu. Dále má ráda cvičení, fitness yogu a práci se zvířaty.

Její životní motto zní: "Dveře budou otevřeny těm, kteří jsou dostatečně odvážní, aby zaklepali." Autorem této myšlenky je Ralph Smart.

V časech karantény kvůli pandemii koronaviru sedla s maminkou k šití roušek pro ty, kteří je potřebovali. Roušky dodávaly hlavně seniorům.

Je zadaná, její životní partner se jmenuje Radovan Surý.

Profily na sociálních sítích

Články