Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Soutěžící SuperStar 2020 Karin Křížová pochází z Ivanovic na Hané. Byla finalistkou soutěže krásy Česká Miss 2019 Populární soutěž krásy sice nevyhrála, ale byla ráda, že se přihlásila.

Účast v soutěži jí minimálně zvýšila sebevědomí. A tak neváhala a přihlásila se do šesté řady SuperStar, kterou začala vysílat TV Nova v polovině února 2020. Když se přihlásila do soutěže bylo jí 21 let, pracovala jako učitelka v mateřské školce a žila v Praze.

Účast v SuperStar 2020

Karin se objevila hned v premiérovém dílu SuperStar 2020 Porotci byli ohledně jejího předvedeného výkonu nejednotní, dva řekli NE, tři ANO, Karin Křížová tak nakonec postoupila.

V divadelním kole v Karlových Varech soutěžila ve čtveřici s Lubošem Mrázem Zarou Prágerovou a Davidem Jakubkovičem Jejich čtveřice dostala za úkol se za den naučit hymnu SuperStar Príbeh nekončí. Karin postoupila do dalšího kola z této čtveřice jako jediná.

Další fází soutěže byly duety. Karin zpívala ve dvojici s Mikulášem Hrbáčkem píseň Stitches (v originále Shawn Mendes). Její výkon porotu přesvědčil a Karin postoupila do semifinálového výběru, ve kterém se o účast ve finále utkalo 18 soutěžících.

Ze semifinálového výběru vybrala porota finálovou desítku. Semifinále se poprvé nevysílalo živě, ale bylo celé kvůli koronaviru předtočeno. Natáčení probíhalo bez účasti diváků v pražském klubu Epic. Karin v semifinále soutěžila se skladbou Million Reasons od Lady Gaga a do dalších bojů nepostoupila.

Zpěvu se věnuje už řadu let a zpívá i v kapele. Talentovaná zpěvačka je také učitelkou v mateřské školce.

Loni v květnu podstoupila laparoskopickou operaci, protože bojovala s těžkým zánětem vaječníků. Hrozilo, že nebude moct mít děti, nakonec vše dopadlo dobře.

Profily na sociálních sítích

Články