Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zpěvák Karel Gott (80) má bohužel velké zdravotní problémy. Jeho tělo trápí akutní leukemie. Už před třemi lety slavný zpěvák bojoval s rakovinou. Zpěvák a všichni jeho nejbližší si uvědomují, že leukemie je velmi zrádná a nebezpečná nemoc. Gott ale bude bojovat ze všech sil, vzkázal fanouškům.

Akutní leukemie zasáhla celou Gottovu rodinu. Velké obavy o manžela má manželka Ivana O tátu se bojí také dcery Karla Gotta Charlotte Ella Nelly Sofie Dominika a Lucie

Nechtěl jsem vás zatěžovat svými problémy, nejsem ten, který by o svém soukromí, zvláště zdraví, veřejně sám mluvil a nechával se tak litovat. Se svou nemocí jsem se chtěl díky špičkovému týmu prof. Trněného vypořádat sám, po boku své manželky a mých nejbližších.Před 4 lety jsem pro agresivní nádor podstoupil velmi intenzivní léčbu, která vedla k jeho úplnému vymizení. Zhruba před rokem a půl se u mě objevila porucha krvetvorby v podobě Myelodysplastického syndromu. Přes několik druhů léčby přešlo bohužel toto onemocnění v uplynulých měsících v akutní leukémii. Podstupuji ambulantní léčbu a dojíždím do nemocnice na kontroly, v rámci kterých lékaři sledují můj celkový zdravotní stav, vzkázal Karel Gott svým fanouškům prostřednictvím svého facebookového profilu

Dodal, že právě dokončuje svoji autobiografii, která by měla vyjít na počátku jara roku 2020. A také dokumentární film o svém životě.

Karel Gott se potýká s vážnými zdravotními problémy už od roku 2015, kdy mu byla diagnostikována rakovina mízních uzlin. Okamžitě zahájil intenzivní onkologickou léčbu a do února 2016 absolvoval 6 cyklů chemoterapií. 18. března 2016 pak oznámil, že nad rakovinou vyhrál. Už koncem listopadu pak osobně převzal počtyřicáté ocenění Český (Zlatý) slavík.

V únoru 2018 ho na nemocniční lůžko Všeobecné fakultní nemocnice v Praze připoutala silná chřipka, kvůli které musel zrušit vystoupení v Českých Budějovicích i na Česko-Slovenském plese v pražském Obecním domě. V červenci roku 2019 pak kvůli akutnímu zápalu plic zrušil své vystoupení na festivalu Benátská v Liberci, kde chtěl oslavit své 80. narozeniny, které měl 14. července.

Články