Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Český zpěvák Julian Záhorovský se narodil 12. listopadu 1984 v Pardubicích. Byl finalistou první řady Česko hledá SuperStar.

Nejznámější písničky

  • Umřu s tebou (Julian Záhorovský a Lucie Vondráčková)
  • Oceán (s kapelou Sabrage)
  • - "Skrytý city":https://www.youtube.com/watch?v=TVcmLyvYqvg (s kapelou Sabrage) - píseň k filmu "Po čem muži touží":https://www.extra.cz/tema/po-cem-muzi-touzi

Kariéra

Po základní škole, kterou dochodil v roce 2000, začal studovat na Střední průmyslová škola elektrotechnická a vyšší odborná škola Pardubice, kde o 4 roky později složil maturitu. Následně zamířil na Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze, kde si zvolil obor Sociální a mediální komunikace. V roce 2011 úspěšně zakončil magisterský obor.

Výrazně o sobě dal vědět díky pěvecké talentové soutěži Česko hledá SuperStar do které se přihlásil v roce 2004. Jednalo se o první ročník této show. Podařilo se mu probojovat do finále a nakonec se umístil na 6. místě.

Stal se členem pardubicko-hradecké popové kapely Sabrage.

Vedle pěvecké kariéry se věnoval také oboru svého studia. V letech 2011 až 2013 byl tiskovým mluvčím Pražských služeb. V roce 2017 pracoval jako specialista sociálních sítí pro Českou poštu.

V roce 2020 se nechal slyšet, že pověsil kariéru v oblasti PR na hřebík a začal se věnovat jen hudbě. Kromě působení v kapele vyučuje například děti hře na kytaru.

V roce 2020 byl hostem pořadu Extra Host V rozhovoru se rozpovídal o tom, jak vzpomíná se šestnáctiletým odstupem na svůj úspěch v první řadě SuperStar

Osobní život

V roce 2020 se ukázal na veřejnosti se svou partnerkou Bárou a její dcerou.

Profily na sociálních sítích

Články