Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Júlia Kramárová byla finalistkou SuperStar 2020 Postup si vyzpívala v 5. castingu dne 15. března 2020. Porotu svým vystoupením doslova uchvátila. Podařilo se jí probojovat do finálové desítky, což se nakonec ukázalo jako její maximum. Do superfinále se nepodívala.

Júlia pochází ze Spišské Nové Vsi. V době konání soutěže jí bylo 18 let, žila ve Vídni, kde pracovala jako číšnice.

Júlia se již soutěže SuperStar účastnila v Německu, kde postoupila z 15 tisíc účastníků do TOP40. V zahraniční show pak nepokračovala kvůli smlouvě, která jí nevyhovovala. Nakonec se rozhodla zkusit štěstí v domácí soutěži.

Júlia Kramárová v SuperStar 2020 a její vystoupení na YouTube

Účast v SuperStar 2020

V divadelním kole v Karlových Varech soutěžila ve čtveřici s Danielem Mrózkem, Gabrielelou Beranovou a Štěpánem Mrázem Jejich čtveřice dostala za úkol za den se naučit píseň Let Me Entertain You (v originále Robbie Williams). Júlia postoupila společně s dalšími 25 soutěžícími do dalšího kola.

Další fází soutěže byly duety. Júlia zpívala ve dvojici s Klárou Berisha píseň Proud Mary (v originále Tina Turner), jejich výkon porotu přesvědčil a obě postoupily do semifinálového výběru, ve kterém se o účast ve finále utkalo 18 soutěžících.

Ze semifinálového výběru vybrala porota finálovou desítku. Semifinále se poprvé nevysílalo živě, ale bylo celé kvůli koronaviru předtočeno. Natáčení probíhalo bez účasti diváků v pražském klubu Epic. Júlia v semifinále soutěžila se skladbou Hurt od Christiny Aguilery. Probojovala se do finále, ve kterém zpívala píseň The Edge of Glory od Lady Gaga. Nedostala však od diváků dostatečný počet textovek a do superfinále se neprobojovala

Profily na sociálních sítích

Články