Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Česká modelka, moderátorka a youtuberka Jitka Nováčková se narodila 28. dubna 1992 v Českých Budějovicích. Je vítězkou soutěže Česká Miss 2011. V soutěži Miss Universe 2011, která se konala v srpnu a září 2011 v Brazílii, se jí postoupit do užšího finále nepodařilo.

V době, kdy se stala Českou Miss byla studentkou gymnázia v Českých Budějovicích. Maturitu složila úspěšně v červnu 2011. V červenci téhož roku pak absolvovala filmový kurz na New York Film Academy. Jednalo se o součást výhry České Miss. V září 2011 začala studovat na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT v Kladně.

Modelingem si přivydělávala ke studiu už od 14 let. Prvním větším úspěchem bylo nafocení kolekce pro katalog NordBlanc. Úspěšná byla také v modelingové soutěže Elite Model Look do které se zapojila v roce 2009. Podařilo se jí probojovat až do semifinále.

Jejím partnerem je finský fotbalový reprezentant Tim Sparv se kterým randí od roku 2017. Přestěhovali se spolu do Řecka a v polovině září 2020 oznámili, že spolu očekávají narození prvního potomka

Modelka Jitka Nováčková se stalo maminkou v pondělí 11. ledna 2021 ráno. Na svět přivedla holčičku, a to tři týdny před termínem. Miminko přišlo na svět v řecké Larise, kde její partner hraje fotbal. Holčička dostala jméno Leah Elissa.

Czech Social Awards 2019

Jitka Nováčková slavila úspěch na sedmém udílení ocenění osobnostem, které inspirují (a baví) Českou republiku na sociálních sítích. Dne 28. listopadu 2019 získala na Czech Social Awards 2019 ocenění v kategorii Go Global. Tato kategorie hledá osobnost, která má ambice překročit hranice. Jako vítězka této kategorie dostane příležitost zúčastnit se Global Social Awards 2020.

Profily na sociálních sítích

Články