Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jaro Smejkal je český výrazně potetovaný a piercingy „ozdobený“ zpěvák, který se nijak netají tím, že je gay.

Narodil se 7. května 1991 v Turnově (tehdejší Československo).

Kariéra

Hudbě se začal věnovat od roku 2002, kdy hrál na kytaru a skládal vlastní písně. To skončilo jeho odjezdem do Anglie, po návratu v této oblasti asi dva roky nepůsobil. Následně se prezentoval v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V ní se 2013 dostal do nejlepší osmičky a následné vypadnutí ho nakoplo tak, že pár týdnů poté představil nový singl Nevermind, který poté prezentoval v Grandfinále následujícího ročníku soutěže, které se předtím sám zúčastnil.

V červenci 2013 vydal druhou píseň Party Love. Posléze se vrhl do jiné, s hudbou spojené, práce, a to výuky zpěvu. Následovalo otevření vlastní plzeňské pěvecké školy.

Vede třicetičlenný dětský pěvecký sbor Jéčko a přes dvě desítky sólistů. Kromě edukační a koncertní činnosti se věnuje také beneficím, konkrétně organizuje koncerty pro děti se zdravotním či sociálním handicapem. V rámci této činnosti již přerozdělil stovky tisíc korun.

Nejvíce ho inspirují alba zpěvaček Jessie J (1988), Beyonce (1981) a kapel Mumford and sons a Paramore. Vystupuje s kapelou Burma Jones.

Ve svých skladbách neustále podporuje gay komunitu. Tuto svou sexuální orientaci potvrdil roku 2014.

Kanál Jaro Smejkala na YouTube

Osobní život

Partnera aktivně nevyhledává, dle vlastního vyjádření není aktivní ani na žádných seznamkách. To prý z důvodu, že by osobní vztah nedokázal skloubit s prací.

Články