Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Český herec Jan Antonín Duchoslav se narodil 1. května 1965 v Praze. Proslavil se jako Viki Cabadaj ve snímku Sněženky a machři z roku 1982.

Nejznámější filmy a seriály

Kariéra

Během studií vedl bohémský život, došlo to tak daleko, že jej ve čtvrtém ročníku vyhodili z gymnázia. Proslavil se v sedmnácti letech díky roli v úspěšném snímku Sněženky a machři, ve které si zahrál například po boku Radoslava Brzobohatého Hrál také Mikyho Kadlece v seriálu Třetí patro Diváci jej mohli spatřit i ve filmu Láska z pasáže Jeho herecká kariéra trvala jen zhruba čtyři roky. Následovala vojna, po jejímž skočení se k herectví už nevrátil.

Místo toho začal podnikat (s dámskými ramenními vycpávkami) a věnoval se sportu. Působil třeba jako instruktor lyžování. Živil se také jako rekvizitář, produkční a osvětlovač. Spolupracoval s Divadlem Radka Brzobohatého Vyzkoušel toho hodně, než se vrátil znovu k herectví. Ve 21. století hrál třeba ve filmech Rafťáci, Líbáš jako Bůh, 2Bobule a řadě dalších. Kromě toho se objevil v několika seriálech, v neposlední řadě například ve Slunečné kterou vysílá TV Prima

Byl také moderátor. Moderoval kupříkladu talk show s Ivetou Bartošovou na TV Pětka Měl také pořad Bulvárek. Dále uváděl soutěž Ostře sledovaný vlak na TV Relax.

V roce 2020 byl hostem pořadu Extra Host

Osobní život

Jeho manželkou byla právnička Klára Stibůrková Vzali se v srpnu 2008 na zámku Jemniště. Poté se jim narodili synové Antonín (2008) a Jan (2012). Manželství skončilo v roce 2016 rozvodem.

Články