Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Český herec Jakub Štáfek se narodil 22. května 1990 v Praze. Proslavil se zejména díky seriálu Ulice a jako Lavi ze seriálu Vyšehrad.

Nejznámější seriály

Kariéra

Jakub Štáfek nemá pouze herecké ambice, ale též scenáristické a režisérké. Vystudoval Odbornou střední soukromou školu umění a managementu v Praze, kterou si vybral proto, že ho baví fotografování a video. Odmaturoval v roce 2008.

Mezi jeho nejslavnější role patří Matěj Jordán v seriálu Ulice, který vysílá TV Nova. Velkou rolí je také nafoukaný fotbalista Julius Lavi Lavický ze seriálu Vyšehrad, který také režíroval (spolu s Martinem Koppem a Jan Filipem).

Do svého studentského filmu Rozsvěcet se nevyplácí (2009), obsadil Anetu Krejčíkovou, Jana PřeučilaJanu Birgusovou a svou seriálovou sestru Patricii Solaříkovou.

V dětství spolupracoval s divadlem Radar.

Kromě hraní a režírování se věnuje také sportu. Po boxu se vrhnul na MMA, kde zápasí ve středně těžké váze. V současné době se připravuje na listopadový zápas, který se bude konat v O2 aréně. Jeho soupeřem bude Slovák Peter Benko.

Osobní život

Minimálně od srpna 2019 randí s Dominikou Doležalovou. Je to jeho první přítelkyně od rozchodu s Monikou Timkovou, která se s ním rozešla v roce 2017, prý kvůli spekulacím o jeho údajných pletkách s Agátou Hanychovou.

Na konci prosince roku 2020 se Jakub Štáfek pochlubil na sociálních sítích, že s Dominikou čekají miminko. Prozradil také, že se jeho partnerce narodí holčička. Zároveň oznámil, že se spolu zasnoubili. Na začátku dubna 2021 oznámil, že jeho snoubenka přivedla na svět holčičku, která dostala jméno Olívie.

Články