Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Prodavačka a majitelka obchodu se spodním prádlem a plavkami Iveta Kolářová se narodila 14. dubna 1967. Karlu Gottovi porodila v červenci roku 1987 dceru Lucii která ho učinila dědečkem dvou chlapečků (Vojtěcha 2010 a Jana 2012).

Ivetě Kolářové se už v deseti letech zdálo, že bude mít dítě s Karlem Gottem. O 10 let později se sen stal skutečností. V roce 1986 nestydatě vlezla po koncertě v Kladně do Gottovy šatny a optala se, jestli by ji s kamarádkou neodvezl do Prahy, když tam má cestu. Karel souhlasil, dokonce po ní tehdy loudil telefon. Ten mu ale nedala. O rok později se setkali znovu na jeho autogramiádě. To jí dal pro změnu číslo on. Zavolala mu a na kožené sedačce vily na Bertramce vznikla Lucie. Tuto šťastnou novinu oznámila Iveta Karlovi až dva měsíce před porodem.

V té době už ale lamač dívčích srdcí i klínů chodil s tmavovlasou sexy kočkou Jitkou Svobodovou a blonďatá Iveta musela vyklidit pole. O tom, že má zpěvák dceru Lucii se Jitka Svobodová dozvěděla až v roce 1989, když Lucii byly dva roky. Karel sice zapíral, protože nechtěl Jitce ublížit, ale nakonec se (možná právě proto) rozešli.

Karel Gott nějakou dobu pochyboval, jestli je Lucie vůbec jeho. Nechal provést i testy otcovství, které dopadly na 99 % pozitivně. Přesto si nebyl stoprocentně jistý. Až poté, co Lucie rostla a jeho rysy se v její tváři mírně začaly projevovat, uklidnil se. Lucie toužila být prodavačkou, stejně jako její matka. Karel Gott zasáhl, vystudovala Střední odborné obchodní učiliště.

Ani Iveta Kolářová neodešla ze "vztahu" s Karlem Gottem s prázdnou. S maličkou Lucií dostaly od nejslavnějšího českého zpěváka byt na pražských Vinohradech a později i auto a finanční injekci ve formě 300 000 korun do začátků podnikání po revoluci.

Iveta Kolářová dnes prodává plavky a spodní prádlo ve vlastním obchodě v Biskupcově ulici na pražském Žižkově. Stará se i o objednávky a účetnictví. S Karlem Gottem mají korektní vztahy. Byl i na otvíračce dvou jejích předešlých obchodů.

Zásadní ženy Karla Gotta (milenky, manželky i dcery)

 • Olga Svobodová zpěvačka z kavárny Alfa, se kterou přišel o panictví
 • Evelyna Steimarová sestra Jiřího Kodeta se kterou chodil na začátku 60. let
 • - "Antonie Zacpalová":extra.cz/tema/antonie-zacpalova - matka jeho dcery "Dominiky Gottové":www.extra.cz/tema/dominika-gottova
 • Jitka Svobodová sexy tmavovláska se s Gottem rozešla po provalení jeho druhého otcovství
 • Alice Kovácsová s Gottem se seznámila v roce 1983 a deset let byla jeho milenkou. Jejich vztah, který platonicky trval i dál, vyšel na povrch až teprve v roce 2017. Z Ivany Gottové a Alice Kovácsové se staly rivalky. Gott se postavil na stranu Ivany.
 • Iveta Kolářová matka jeho dcery Lucie Kovaříkové (rozené Kolářové)
 • Martina Formanová (roz. Zbořilová) s budoucí manželkou režiséra Miloše Formana chodil ve druhé polovině 80. let
 • Manuela Pechová pro svou "Kakaovou" nazpíval i písničku Rozešla se s ním ona. A to tak, že odletěla na dovolenou do Kanady a už se nevrátila
 • Marika Sörösová dvouletý vztah, který spěl ke svatbě, ztroskotal na Gottových nevěrách a Maričině žárlivosti
 • Taťána Smutná vystřídala po jeho boku Mariku a právě ona byla příčinou její akční žárlivé scény. Jejich vztah ale časem vyšuměl
 • - "Ivana Gottová":www.extra.cz/tema/ivana-gottova - jediná žena, které se podařilo Karla Gotta dostat do chomoutu. Vzali se v roce 2008 v Las Vegas. Porodila mu dcery "Charlotte Ellu":https://www.extra.cz/tema/charlotte-ella-gottova a "Nelly Sofii":https://www.extra.cz/tema/nelly-gottova

Články