Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Florista a bytový designer Ivan Šablatúra mate tělem. Vymakanou postavu a plnovous si většina lidí s těmito zaměstnáními nespojuje. Do širšího povědomí se dostal díky přátelství s Monikou Babišovou se kterou byl spolu s dalšími přáteli na dovolené ve Francii v létě roku 2019 V roce 2017 se seznámili díky svatbě Moniky Babišové s Andrejem Babišem na Čapím hnízdě jehož kompletní výzdobu tehdy zajišťoval.

Po ukončení studií se Ivan Šablatúra věnoval interiérovému designu v Bratislavě. Ke květinám se dostal tak, že navrhoval design jedné akce pro kosmetický koncern Avon. Protože nesehnal nikoho schopného, kdo by akci dekoroval, udělal si to sám. Od té doby s Avonem spolupracuje. Často také přispívá do časopisů o bydlení.

Mezi jeho nejzajímavější zakázky patří například tři velké galavečery na Pražském hradě a v Obecním domě v Praze pro China Investment Forum. Spolupracoval také s řadou českých celebrit, ale také například se zpěvačkou Allicií Keys Navrhoval květinová aranžmá pro přehlídky návrhářů Oscara de la Renty nebo Emanuela Ungarna. Velmi často také květinami zkrášluje svatby. Zdobil například svatbu Vaška Jelínka ze skupiny Lunetic nebo bývalého ministra Víta Bárty A také již zmiňovanou svatbu Babišových.

S Monikou Babišovou ho pojí přátelský vztah. V podstatě se jedná o rodinného přítele. Občas jí dělá doprovod na akce

Ivan Šablatúra - Instagram

Články