Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Marian Meliš (46) a Ivana Melišová (18) jsou manželský pár ze Semil, který se na podzim 2017 proslavil účinkováním ve známé reality show Výměna manželek. Upozornili na sebe zejména astronomickým věkovým rozdílem, který činí šílených 27 let. Rovněž se lidé pozastavovali nad chováním Ivy, která show předčasně ukončila. Náhradní rodina si stěžovala, že Iva nic nedělá a o děti není postaráno.

Iva a Marian se podle svých slov seznámili, když bylo Ivě čtrnáct let. Prý si začali psát na Facebooku a nakonec to dali dohromady. Na první sex ale čekali do patnáctých narozenin. Po odvysílání jednoho z nejkontroverznějších dílů Výměny manželek se strhla doslova bouře. Mariana lidé označovali za pedofila a rodině chodily stovky výhrůžných dopisů. Situace se uklidnila, když Iva oslavila letos v lednu osmnáctiny.

Mají spolu dvouletou dceru Dominiku. I kvůli ní se stali terčem kritiky, protože ji vychovávali příliš tvrdě a vůbec ji nezahrnovali láskou. To se však po Výměně manželek změnilo a už jsou z nich lepší rodičové. Iva je teď opět s Marianem těhotná, čekají už druhého potomka.

Články