Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Ruská modelka Irina Shayk se narodila 6. ledna 1986 ve městě Jemanželinsk v Čeljabinské oblasti v tehdejším Sovětském svazu. Byla partnerkou portugalského fotbalisty Cristiana Ronalda poté byl jejím partnerem americký herec Bradley Cooper se kterým má dceru Leu De Seine.

Kariéra

S kariérou modelky začala Irina až v 19 letech v Paříži. v roce 2007 se stala tváří značky Intimissimi když nahradila brazilskou modelku Anu Beatriz Barros. Ten samý rok se objevila poprvé výročním vydání magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue, poté ji mohli najít čtenáři v tomto časopise pravidelně. V roce 2009 podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG.

V roce 2010 se vypracovala na oficiální velvyslankyni značky Intimissimi. Fotila však také pro Victoria's Secret Lacoste či Cesare Paciotti.

Hrála se ve videoklipu od Kanyeho Westa Power který režíroval Marco Brambilla.

Pózovala na titulní straně Elle Spain a Harper’s Bazaar. V hodnocení Glamour Spain byla oceněna jako Nejlepší mezinárodní modelka roku 2010. Na konci téhož roku vypukla aféra ohledně jejích "nahých" fotek. Irina tvrdila, že časopis CQ Spain její fotky digitálně upravil - dle jejího vyjádření z nich měl odstranit spodní prádlo.

V roce 2011 se objevila poprvé na titulní straně magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue. Jako první Ruska vůbec. Na webu Models.com se zařadila mezi první desítku nejvíce sexy modelek.

Irina se věnuje také charitě. Konkrétně pomáhá porodnici ve svém rodném městě Jemanželinsk. Irina je oficiální velvyslankyně pro charitu Pomogi v Rusku.

V roce 2014 zaznamenala svůj filmový debut, když hrála Megeru ve snímku Hercules Objevila se také ve videohře Need for Speed: The Run.

Osobní život

Byla pět let přítelkyní fotbalisty Cristiana Ronalda se kterým se poznala na focení Giorgia Armaniho Chodili spolu od roku 2010 a rozešli se v roce 2015. Na jaře téhož roku se jejím partnerem stal americký herec Bradley Cooper

21. března 2017 přivedla na svět holčičku, kterou pojmenovali Lea De Seine. V červnu 2019 se Irina a Bradley rozešli.

Články