Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Česká modelka a moderátorka ukrajinského původu Inna Puhajková se narodila 2. března 1986 ve městě Rivne, které dnes leží na území Ukrajiny.

Její otec je Ukrajinec, matka je dcera Volyňských Čechů. Do České republiky její rodina přišla na počátku 90. let.

Inna Puhajková odmaturovala v roce 2006 na Střední policejní škole Ministerstva vnitra v Praze. Poté strávila několik let v zahraničí. Nejdříve v USA, později v Rusku. Když se vrátila, začala studovat na na Vysoké škole finanční a správní, kde si zvolila obor Marketingová komunikace.

Od roku 2012 se začala objevovat na televizních obrazovkách jako sportovní reportérka na TV Nova kde později moderovala také Sportovní noviny. V roce 2018 se stala moderátorkou zpravodajské relace TN2 na Nova 2.

Osobní život:

V jednadvaceti letech začala chodit s českým hokejovým mágem Jaromírem Jágrem po jehož boku strávila sedm let. Přesně po tolika letech si uvědomila, že je profesionální přítelkyně a necítí se šťastná, proto vztah ukončila.

Jejím dalším životním partnerem se stal rovněž sportovec, fotbalový obránce Petr Tlustý který hrál za FK Slavoj Vyšehrad od roku 2007 za FC Vysočina Jihlava.

Články