high jump

V roce 2018 se v Hříměždicích na Příbramsku uskuteční už 19. ročník. Termín letošního ročníku cliffdivingových závodů Desperados Highjump je pro tento rok stanoven od 3. do 4. srpna 2018. Můžete se opět těšit na skokanskou show v podání předních evropských i světových skokanů a také na kvalitní hudební program. Závody v zatopeném lomu v Hříměždicích jsou nejstarší akcí svého druhu v Česku.

Každoročně si v lomu během Desperados Highjumpu dávají dostaveníčko vybraní přední evropští, ale i světoví skokané do vody. Ti se utkávají ve skocích do vody z různých výšek. Konkrétně se jedná o skoky z platformy 12, 16 a od minulého ročníku také z výšky 20 metrů nad vodní hladinou. Součástí programu jsou také exhibiční skoky z vysokozdvižné plošiny, které dokáže skokany a skokanky vynést do výšky až 33 metrů. Kromě skákání klasických skoků je naplánováno také skákání ze speciální pětimetrové houpačky. V plánu je také exhibice ve spashdivingu, skoku stylových placáků z výšky větší než 10 metrů.

Hlavními hvězdami hudebního programu budou pro letošek, díky velkému úspěchu z minulého roku, anglicko-němečtí djové a producenti SMASH HIFI. Ti pro Highjump připravují speciální program.

Fotografie

Zobrazit všechny fotky

25. 7. 2016

21. 6. 2014

8. 6. 2014

30. 7. 2013

Oblíbená videa z OneTV.cz
Další videa