Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Helena Zeťová je česká zpěvačka. Byla členkou známé dívčí hudební skupiny Black Milk. Narodila se 7. listopadu 1980 ve Valašském Meziříčí.

Nejznámější písničky

Kariéra

V patnácti letech začala působit v rockové kapele. Následně pak odcestovala na španělský ostrov Lanzarote a zpívala v americké kapele.

V roce 2000 se prvně setkala se zpěvačkami Terezou Kerndlovou a Terezou Černochovou při jednom natáčení pod záštitou TV Nova Následně pak společně zazpívaly píseň od skupiny The Pointer Sisters I´m So Excited v pořadu DO-RE-MI O rok později, v roce 2001, už společně s Terezou Kerndlovou a Terezou Černochovou tvořily dívčí hudební skupinu Black Milk Debutové album jim vyšlo v roce 2002 a prvně hraným singlem se stala píseň Modrej dým. Ještě téhož roku obdržely cenu Český slavík za objev roku. V roce 2005 se skupina rozpadla.

Poté se Helena Zeťová vydala na vlastní sólovou dráhu. V roce 2005 jí vyšlo debutové album pod názvem Ready To Roll. Pilotní písní se stala píseň Impossible (Unstoppable). Ještě téhož roku obdržela cenu Český slavík jako skokan roku. V roce 2008 jí vyšla druhá deska pod názvem Crossing Bridges. V roce 2019 vydala své třetí album Consequences.

Osobní život

Helena Zeťová se narodila 7. listopadu 1980 ve Valašském Meziříčí. Její matkou je Alena Semelková a nevlastním otcem zpěvák Lešek Semelka

Osmnáct let žila v Řecku, kde měla tři dlouhodobé vztahy. Zároveň dojížděla do České republiky za prací. V roce 2018 se do České republiky vrátila na delší dobu kvůli práci na své třetí desce Consequences a následnému turné.

Její vášní jsou motorky. Vyrůstala v tomto prostředí a má z něj mnoho přátel.

Profily na sociálních sítích

Články