Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Služba HBO Max ​byla v ČR spuštěna 8. března 2022 a oproti předchůdci (končící zastaralé streamovací platformě HBO Go) slibovala například svižnější prostorový zvuk, o dost vyšší kvalitu obrazu, velmi podrobné nastavení titulků a pro majitele dražších televizí také technologie 4K a HDR.

Prezentována byla jako tvrdá konkurence streamovací jedničky v Česku Netflixu.

Charakteristika

HBO Max stojí 199 korun měsíčně, při jejím pořízení do 31. 3. dostane uživatel slevu 33 %, bude tedy k dispozici za 132 Kč/měsíc. Pří předplacené službě HBO Go mu má fungovat i nová platforma.

Řada zákazníků ale hlásí, že se jim sleva přes aplikaci, kterou je třeba nainstalovat do televizoru (případně přenosného zařízení) neukazuje.

HBO rovněž slibovala mnohem více obsahu v podobě filmových i seriálových pecek (Mentalista, kompletní Rocky či Smrtonosná zbraň), strhující příběhy i nezapomenutelné klasiky. Pro ČR je nyní v knihovně asi 1500 filmů + seriálů, novinky z kin budou zalistované do 45 dní po premiéře.

Natěšení diváci však po spuštění služby neskrývají zklamání, kromě zmíněných technických problémů se kritika snáší i na (ne)kvalitu nabízeného obsahu.


Články