Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Britský zpěvák a herec Harry Styles se narodil 1. února 1994 ve městě Redditch ve Velké Británii. Od roku 2010 je členem chlapecké skupiny One Direction. Od roku 2016, kdy skupina One Direction oznámila přerušení činnosti na dobu neurčitou, působí také jako sólový umělec.

Nejznámější písničky

Kariéra

Jeho kariéra odstartovala krátce poté, co se v roce 2010 zúčastnil konkurzu do britské pěvecké soutěže X-Factor. K zaujetí poroty si zvolil písničku Isn't She Lovely? od Stevieho Wondera, jenomže neuspěl. Porotkyně Nicole Scherzinger přišla s návrhem, aby s dalšími čtyřmi účastníky soutěže dal dohromady kapelu. Netrvalo dlouho a One Direction byly na světě. Kapela vyprodukovala velkou spoustu hitů a celkem vyšlo pět studiových alb. Od roku 2016, kdy si skupina vzala přestávku, působí Styles úspěšně na sólové dráze.

Zkouší to také jeho herec. Debutoval ve válečném dramatu režiséra Christophera Nolana Dunkirk (2017).

V roce 2020 měl v rámci svého turné koncertovat i v Praze. Celé turné se však kvůli šíření novému koronaviru uskuteční až v roce 2021. Koncert v Praze se uskuteční 23. února 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Osobní život

Má za sebou krátký vztah s o 14 let starší moderátorkou Caroline Flack se kterou chodil na přelomu let 2011 a 2012. Zhruba o rok později byl ve vztahu s americkou zpěvačkou Taylor Swift Ani tento vztah neměl dlouhé trvání. Jeho další partnerkou byla francouzsko-americká modelka Camille Rowe.

Články