Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Manželka herce Jiřího Krampola Hana Krampolová se narodila 12. června 1961. Zemřela náhle 3. srpna 2020. Naposledy vydechla ve večerních hodinách ve svém bytě v náručí svého milovaného manžela. Bylo jí 59 let.

Ještě než poznala svého nastávajícího Jiřího Krampola, byla učitelkou a zástupkyní ředitele v mateřské škole. Za svou láskou však pak odešla do divadla, kde se živila jako prodavačka a uvaděčka. Za Jiřího Krampola se provdala v roce 1993.

V roce 2010 se objevila i ve známém kulinářském pořadu Prostřeno a ještě o 8 let dříve si zahrála v komedii Víta Olmera Waterloo po Česku. Poté začala být známá především díky alkoholovým eskapádám. Byla také obviněna z krádeží v obchodech a napadení údajné milenky svého manžela. S prášky a alkoholem to přehnala natolik, že skončila v blázinci. Na čas se ze svých problémů vylízala, ale v roce 2019 začala její křehká psychika čelit dalšímu strašákovi - poruše příjmu potravy. Hanka odmítala jíst, jen kouřila cigarety. Několikrát skončila na kapačkách v nemocnici. Dokonce i při pobytu v Tunisu. Jiří Krampol už si s ní nevěděl rady a Hanka podstoupila další dlouhodobý pobyt v léčebně Červený Dvůr.

Díky nechvalné slávě získala možnost moderovat vlastní rubriku v bulvárním pořadu Top Star Magazín nazvanou Deníček. Nechala si také udělat několik plastických operací - dvojnásobnou liposukci břicha, odsátý tuk ze stehen a kolen, zpackané prsní implantáty i úpravu obličeje.

Z prvního manželství měla syna Petra, který o ni ale příliš nejevil zájem. A to i přesto, že do jeho domu spolu s manželem investovala zhruba milion korun.

S Jiřím Krampolem čekala druhé dítě. To se ale narodilo mrtvé v 7. měsíci těhotenství.

Články