Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Gabriela Partyšová je česká moderátorka, zpěvačka a herečka. Narodila se 9. června 1978 v Brně.

Kariéra

Od dětství navštěvovala v Lidové škole umění hodiny zpěvu a klavíru. V rodišti rovněž absolvovala studium na soukromém gymnáziu, tamtéž byla i moderátorkou Rádia Krokodýl.

V devíti letech vyhrála konkurz do brněnského dabingového studia,kde namlouvala role dětí a dospívajících dívek.

Od poloviny devadesátých let 20. století moderovala pořady týkající se převážně českého bulváru (na TV Nova např. hitparádu Eso Prásk nebo Gábiny vypráskaný týden. Od roku 2012 uváděla na Primě společenský pořad TOP STAR magazín, objevuje se i jako moderátorka Snídaně s Novou.

Příležitostně účinkuje v epizodních rolích českých filmů a seriálů (Experti, Prachy dělaj člověka, Vyprávěj, Donšajni).

Roku 2003 se stala Objevem roku v Českém slavíkovi mezi zpěvačkami se pak umístila na 8. místě.

Moderuje společenské a firemních akce, je redaktorkou módy v časopise Rytmus života, kde hodnotí oblékání českých a zahraničních celebrit.

V roce 2005 se zapojila společně s MTV a kampaní EXIT do boje za zastavení vykořisťování žen a obchodu s lidmi. V tomto duchu také úzce spolupracuje se společností La Strada na prevenci uvedených problémů v České republice.

Dříve vystupovala pod uměleckým jménem Rebeka, nafotila erotické fotky pro pánský časopis Playboy.

Osobní život

Z manželství s podnikatelem Josefem Koktou se jí v roce 2007 narodil syn Kristian. Jelikož ji muž podváděl s Ornellou Štikovou byl svazek rozveden.

Jejím druhým manželem byl multimilionář Daniel Farnbauer. I tento vztah ovšem skončil rozvodem, opět kvůli záletům partnera.

Články