Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Česká modelka a moderátorka Gabriela Lašková (rozená Kratochvílová) se narodila 11. února 1990 v Chotěboři. V roce 2013 se stala Českou Miss.

Studovala na gymnáziu v Chotěboři a v roce 2009 pak vyrazila za studiem do Prahy. V roce 2007 se stala mažoretkou, a to v týmu mažoretek, který založila se svou starší sestrou Janou. Působila také jako mažoretka v klubu JK Dance team Chotěboř se kterým soutěžila i na mezinárodní úrovni. Soutěžila též v kategorii jednotlivců. Výrazný úspěch si připsala v roce 2013 na Evropském šampionátu mažoretek v Brně, kde se svým týmem vybojovala druhé místo.

Pokoušela se také o hereckou kariéru. V roce 2014 debutovala ve filmu Bony a klid 2 ve kterém ztvárnila roli Lindy.

Do povědomí se zapsala především moderací hlavní zpravodajské relace TV Prima kterou začala uvádět v červnu 2014. Tvoří moderátorskou dvojici s bývalým desetibojařem Romanem Šebrlem

Osobní život

Od června 2016 je provdaná za svého dlouholetého přítele Filip Laška V dubnu 2018 se jí narodil syn Benedikt Benedikt přišel na svět v Praze U Apolináře. Když Gabriela Lašková odešla na mateřskou dovolenou, vystřídala ji Eva Perkausová po svém návratu usedla vedle Matěje Misaře.

V únoru 2020 oznámila, že Benedikt bude mít brzo sourozence Druhého chlapečka porodila na začátku září 2020 Dostal jméno Vincent.

Články