Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Podnikatel a fotograf František Gebr byl účastníkem netypické reality show Svatba na první pohled na TV Nova František pochází z Prahy, kde také žije.

Deset let pracoval jako foto produkční v Mladé frontě. Během té doby si vytvořil finanční rezervu a mohl si dovolit odjet na sedm týdnů do Vietnamu, který procestoval s kamarády od jihu k severu na motorce. V roce 2020 byl na volné noze. Čas od času produkuje fotografování pro kamarády. V roce 2019 si s kamarády otevřel kavárnu.

Svatba na první pohled

Televizní show Svatba na první pohled se zúčastnil v roce 2020. V době konání soutěže mu bylo 36 let. Divákům se představil hned v prvním díle 28. října 2020. Trojice odborníků ve složení psycholožka Katarína Szabados DNA expertka Jaroslava Babková a individuální a párový psychoterapeut Tomáš Novák mu jako jeho nastávající vybrali třiadvacetiletou Natálku. Natália Mykytenko je zubní sestra původem z Ukrajiny. Novomanželé se poprvé uviděli až před oltářem. František a o 13 let mladší Natálie si nebáli říci své ANO. Po svatbě dostali třicet dní na to, aby zjistili, zda se k sobě hodí

Třetinu z této doby strávili novomanželé na tajuplném a malebném ostrově Zanzibar, kam zamířili na svatební cestu. Jejich líbánky se však příliš nevyvedly. Vyšlo najevo, že si nerozumí a nesnesou navzájem svoji povahu. Dokonce si od sebe museli vzít i den volna. Skřípalo to mezi nimi od první chvíle. Po návratu do České republiky se dokonce pohádali. Ještě je před nimi 20 dní společného soužití v pronajatém bytě.

Po třiceti dnech přišlo na řadu zúčtování a konečné rozhodnutí Jejich vztah byl od začátku pořádně napjatý, proto diváky rozhodnutí, že František zůstane s Natálkou, pořádně šokovalo.

Osobní život

Prošel několika vztahy, na které mu zůstaly vzpomínky a také tři čtyřnohé kočky. Domnívá se, že sdílená radost je mnohem větší než ta, kterou člověk prožívá sám. Ve dvou je všechno jednodušší. V rozmezí roku a půl mu zemřeli oba rodiče, takže ví, jak důležité je mít v takové chvíli vedle sebe někoho, kdo člověka obejme a podpoří.

Žena ho musí zaujmout, líbit se mu a vonět mu. Partnerka by měla být ochotná do vztahu něco investovat a něco budovat.

Profily na sociálních sítích

Články