Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Moderátorka a modelka Eva Perkausová, po svatbě Eva Hecko Perkausová, se narodila 25. března 1994.

Kariéra

O její kariéru se starala matka Eva. Perkausová pózovala pro pánské magazíny, svlékala se a lovila bohaté muže.

Otcem Evy je bývalý vekslák Ladislav Perkaus, který pro deník Blesk popsal, jakým způsobem si tehdy vydělávali na živobytí. Eva již dvakrát pózovala pro magazín Playboy a střihla si roli v seriálu Znamení koně. Účinkovala ve filmech Modelky s.r.o. a Kameňák 4. Dále hrála v seriálech Ohnivý kuře a V.I.P. vraždy.

Zlom v životě Evy Perkausové nastal, když potkala podnikatele Antonína Charouze, který se o ni staral a mediálně ji zastupoval. Eva se díky jeho péči dostala do televize Prima, kde moderuje magazín Top Star. Stala se také moderátorkou Velkých zpráv na Primě.

Zkušenosti získala také na televizi Barrandov, kde moderovala pořad Svět v barvách.

Osobní život

Eva jeden čas tvrdila, že chodí s moderátorem Tomášem Krausem. Zkoušela to také na fotbalistu Václava Kadlece.

Štěstí udělala až s jesenickým podnikatelem Karlem Kubou, kterého přebrala své nevlastní sestře Monice. Karel Kuba byl později zadržen a umístěn do vazby kvůli údajným finančním machinacím. Eva má také bratra Sebastiana Perkause.

Manžel Ivan Hecko

Její další vážnou známostí se stal podnikatel Ivan Hecko, se kterým byla společně třeba na finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019. V dubnu 2021 se spolu zasnoubili.

Své ano si s ním řekla 12. ledna 2022, pár dní poté, co oslavili páté výročí. Svazek manželský stvrdili před oltářem na ostrově Mauricius.

Na konci června 2022 prozradila, že je v 5. měsíci těhotenství.

Články