» »

Eva Green

Herečka Eva Green se narodila 5. července 1980 v Paříži. Pochází z rodiny švédského zubaře Waltera Greena a francouzské herečky alžírského původu Marlene Jobertové. Její sestra je dvojvaječné dvojče Joy a žije v Itálii.

Pokud bychom chtěli na Evu Green najít pikantní historky s dětství, snažili bychom se marně. Patřila mezi excelentní studentky, ale kariéru herečky by ji nikdo nepředpovídal. V dětství byla totiž velice stydlivá a citlivá. Pro kariéru herečky se rozhodla po zhlédnutí snímky Příběh Adély H.

Začínala jako divadelní herečka. Ve Francii byla dokonce nominována za jednu z rolí na nejprestižnější francouzskou divadelní cenu. Ve světe velkého filmu se proslavila především díky roli Bond Gril ve snímku Casino Royale. Rovněž si zahrála v sérii filmů adaptovaných podle slavných komiksů: Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil a 300: Vzestup říše. U britských diváků si získala sympatie rolí Vanessy Ives v temném seriálu Penny Dreadful.

Není známá svým rozjařilým party životem, protože o sobě sama prohlašuje, že za dokonalý večer považuje sezení u krbu se sklenkou červeného vína a knihou. Eva Green se rovněž věnuje vážné hudbě, jelikož hraje na flétnu a piano. A jeden bonus na závěr. Ačkoliv Evu Green všichni známe jako uhrančivou brunetku, její přirozená barva vlasů je tmavá blond.

Fotografie

Zobrazit všechny fotky

17. 3. 2016

21. 9. 2015

30. 5. 2014

26. 3. 2014

6. 3. 2013

Oblíbená videa z OneTV.cz
Další videa