Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Česká herečka, modelka a moderátorka Eva Decastelo, rodným jménem Eva Aichmajerová, se narodila 12. září 1978 v Litoměřicích.

Nejznámější filmy a seriály

Kariéra

Eva Decastelo vystudovala Střední pedagogickou školu se zaměřením na rodinné obory. Od svých čtrnácti let se začala věnovat modelingu a natáčení reklam. Již během střední školy poprvé odjela do USA. Krátce působila v pornoprůmyslu, přijala nabídku fotografování pro časopisy Penthouse a Hustler Dostala se dokonce na titulní stránku pánského časopisu Playboy

V roce 1997 vyhrála konkurz v Divadle Na zábradlí na roli Seňority v komedii Jana Krause Nahniličko. Tuto roli hrála po několik let. Účinkovala v muzikálu Brouci aneb Evangelium podle Beatles.

Objevovala se v zahraničních filmech a seriálech (například americký seriál Immortal s hercem Lorenzo Lamasem Z české produkce hrála ve filmech Panic je nanic, Bolero či v seriálu TV Nova Ulice.

Do povědomí českých diváků se dostala zejména jako moderátorka reality show TV Nova Big Brother V té době se dostalo na světlo několik jejích erotických fotografií.

Kromě toho moderovala třeba také Snídani s Novou či pořady na hudební televizi Óčko. Působila také v Top Star Magazínu na TV Prima

V roce 2019 se stala moderátorkou nové talkshow Extra Host! ve které si zcela otevřeně povídá se slavnými lidmi. Jedná se projekt redakce eXtra.cz

Osobní život

Jejím manželem je od roku 2009 publicista, spisovatel a kreativní producent René Decastelo Za svědka jí tehdy šla moderátorka Lejla Abbasová se kterou moderovaly v roce 2005 reality show Big Brother.

Téhož roku se jim narodil syn Michael, o dva roky později pak přišla na svět dcera Zuzana.

Články