Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Česká modelka, zpěvačka a jedna z našich nejkrásnějších Miss (vítězka České Miss 2008) Eliška Bučková se narodila 23. července 1989 v Hodoníně.

Kariéra:

Na střední škole studovala obor kosmetička a občas si odskočila přivydělat modelingem. V roce 2008 se přihlásila do České Miss a získala titul královny krásy. Českou Miss vyhrála ve svých 19 letech.

Na nejprestižnější světové soutěže krásy Miss Universe 2008 ve vietnamském Nha Trangu, v noci na 14. července 2008 se umístila na skvělém 11. místě o nejlepší postavu v plavkách. V roce 2010 se zapojila do světové soutěže Top Model of the World, ve které se umístila v TOP 10.

Bučková zkoušela i zpívat, v muzikálu Hamlet si zahrála Ofélii. Vrhla se také do navrhování oděvů.

Osobní život:

Chodila s členem realizačního týmu Miss Petrem Haškem, jejím dalším partnerem byl lékařem maďarského původu Laco Both.

V letech 2011 až 2013 randila s muzikantem Václavem Noidem Bártou V té době začala rapidně hubnou a později přiznala, že bojuje s anorexií. Před Vánoci v roce 2012 přestala úplně jíst, za měsíc a půl shodila 12 kg.

Když se v lednu 2013 s hudebníkem Bártou rozešli, začala si s milionářským synkem a fotbalistou Jakubem Malinou Ten před ní chodil s Gabrielou Dvořákovou bývalkou Maliny, která se zase později dala dohromady s Noidem.

Bučková začala pravidelně cvičit a dodržovat předepsaný jídelníček. Postupně nabírala zpátky svalovou hmotu a opět začala být vyhledávanou modelkou. O svým problémech se rozhodla otevřeně mluvit. Začala spolupracovat s centrem Anabell, které pomáhá dívkám s poruchou příjmu potravy.

S Malinou se rozešla v roce 2015, poté začala randit s rybářem Jakubem Wágnerem se kterým byla více než dva roky. Spekulace o jejich rozchodu potvrdila Bučková v září 2018.

Profily na sociálních sítích:

Články