Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Česká modelka Dominika Branišová, v jejíž společnosti byl v červnu 2020 vídán Jaromír Jágr a rychle se začalo spekulovat, že je jeho novou přítelkyní.

Nový objev Jaromíra Jágra?

Po boku kladenského sportovce byla spatřena ve Špindlerově Mlýně, kde se spolu měli objímat. Společně také zamířili na na soukromou party v luxusní chatě vlivného státního manažera Daniela Beneše ze společnosti ČEZ.

Krásná brunetka oslavila v roce 2020 své dvacáté šesté narozeniny a chlubí se mírami 84/60/88. Podle informací eXtra.cz se znají z Kladna a dala je dohromady jejich společná záliba, kterou je hokej

Když se začalo mluvit o tom, že je pravděpodobně novou přítelkyní české hokejové legendy začala se schovávat a smazala všechny profily na sociálních sítích

Když bylo Dominice 19 let, s už slibně rozjetou kariérou se svěřila, že by ráda založila rodinu. „Za 10 let už bych nejspíš ráda plánovala rodinu a někde se usadila. Modeling rozhodně není to, na co bych do budoucna spoléhala,“ řekla modelka.

Dominika má slibně rozjetou kariéru modelky, z čehož jí plynou pohádkové peníze. U Jágra tak zcela určitě nehledá finanční oporu. Jako modelka navštívila celou řadu míst po celém světě. Byla například v Soulu, Tchaj-peji, Šanghaji či Miláně.

Začátek kariéry

Na špičku se dostala sama díky své píli a odhodlanosti. Modelkou se stala ve svých 16 letech. Poslala své fotografie do agentury, následně byla pozvána na pohovor, nafocena a nakonec přijata. V 19 letech už byla její kariéra slibně rozjetá a začala mluvit o tom, že za 10 let by ráda plánovala rodinu a někde se usadila

Zastupuje ji agentura Bohemia Model Má ale své portfolio i u zahraničních agentur. Například v Itálii ji zastupuje agentura 2mmodels.

Články