Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Hrabě Domenico Achille Carmine Elia Martucci Marino della Torre je italský podnikatel a hudebník, který se do širšího povědomí zapsal románkem s Ivetou Bartošovou.

Narodil se 8. července 1976 v Neapoli.

Nejznámější skladby

Kariéra

Pochází z jednoho z nejstarších italských rodů, jeho rodina už více než šest set let vyrábí olivový olej. Do Česka se přemístil kvůli sporu o majetek zesnulého dědečka. Vyjma zpěvu se věnuje i charitě.

2009 se v Bělorusku zúčastnil prestižního hudebního festivalu Slavianský bazar, v ČR pak soutěže X Factor. Spolupracoval se zpěvákem Martinem Chodúrem nebo italskou skladatelskou hvězdou Erosem Ramazzottim.

2. června 2011 vystoupil s Ivetou Bartošovou na Festivalu italsko-českého přátelství, který se konal na pražském Staroměstském náměstí. Na něm společně zazpívali duet Moje láska.

Během pandemie nemoci covid-19 se dostal do tíživé ekonomické situace.

Osobní život

S Ivetou Bartošovou se dal dohromady roku 2011. Oba tehdy seděli v porotě soutěže Tvář roku. Následně se o ni přel s Josefem Rychtářem a Zdeňkem Macurou. V roce 2013 ji měl dokonce unést do Itálie, aby ji zde zabil a následně rozprodal její orgány, což tvrdila samotná zpěvačka.

Měl vztah i s finalistkou soutěže Česko hledá SuperStar Míšou Noskovou a modelkou Evou Perkausovou. Rovněž provokatérka a účastnice reality show VyVolení 2013 Eva Feuereislová tvrdila, že spolu něco měli.

Nakonec se po dvouletém vztahu roku 2019 oženil s Češkou Nicol Vrbovou, bývalou učitelkou a studentkou pražské Vysoké školy ekonomické.

Články