Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denisa Šuralová je vdova po tragicky zesnulém fotbalovém reprezentantovi Josefu Šuralovi. Fotbalový útočník Josef Šural zemřel 29. dubna 2019 zemřel v Turecku na následky zranění, která utržil během dopravním nehody.

Denisa a Josef spolu měli dvě dcery, Vanessu a Melissu.

Tragická smrt Josefa Šurala

Řidič VIP minibusu, v němž společně s několika spoluhráči Josef Šural cestoval z utkání, usnul za volantem a způsobil havárii, při níž rodák z Moravy utrpěl vážná zranění, jejichž následkům podlehl. Šural působil od ledna 2019 v tureckém Alanyasporu.

Nový život mladé vdovy

Pár měsíců po tragické události si Denisa našla nového přítele a zhruba rok poté, co se stala vdovou, se začalo proslýchat, že je ve vysokém stadiu těhotenství

V polovině května 2020 se jí narodil syn, jehož otcem je kontroverzní byznysmen Tomáš Horáček Horáčka v červnu 2018 zadržela policie a obvinila jej z uplácení i ovlivňování veřejných zakázek ve zdravotnictví.

Podle statistik vyhledávání portálu Seznam.cz se Denisa Šuralová stala největší internetovou skokankou roku 2020, což znamená, že je osobností, která se hledala výrazně častěji než v roce 2019.

Články