Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Česká herečka Denisa Nesvačilová se narodila 22. července 1991 v Táboře. Jejím otcem je bývalý český fotbalový záložník Josef Nesvačil.

Nejznámější filmy a seriály

Kariéra

Působí v Divadle Radka Brzobohatého, kde ji mohli diváci vidět v představeních Tři letušky v posteli, Lakomec, Ženu, nebo život! či Řádí jako tajfun. První divadelní zkušenosti začala sbírat coby profesionál na prknech Divadla Dívadlo, kde hrála v inscenaci Tučňáci na arše. Podílela se také na hudební složce představení.

Před kamerou debutovala v roce 2009, když hrála v koprodukčním americko-německo-britském hororu Symptom Pandorum. U nás pak hrála v roce 2013 ve filmu Maturita, který se u kritiků moc dobře nezapsal. Do povědomí se dostala díky roky v šesté části Básníků. Ve snímku Jak básníci čekají na zázrak z roku 2016 ztvárnila Majku, dceru Vendulky utěšitelky. Objevila se i lechtivějších scénách. Své vnady ukázala také ve filmu Miluji tě modře, který natočil v roce 2017 Miloslav Šmídmajer.

Kromě toho hrála v řadě seriálů. Jednalo se například o seriály Vyprávěj, Slunečná, Všechny moje lásky a dalších.

V roce 2021 byla hostem pořadu Extra Host. V rozhovoru s Evou Decastelo například prozradila, s jakými výhružkami se setkala na sociálních sítích.

Tvoje tvář má známý hlas 2022

Zapojila se do deváté řady zábavné televizní show Tvoje tvář má známý hlas 2022, kterou vysílá TV Nova.

Osobní život

V minulosti chodila s Vilémem Postráneckým, synem Václava Postráneckého. Později se jejím partnerem stal režisér Daniel Pánek, se kterým natáčela třeba thriller Taxi 121.

Její sestřenicí je herečka Petra Nesvačilová.

V roce 2002 měla milostný románek se scenáristou Petrem Kolečkem, který kvůli ní opustil na několik týdnů svou partnerku Anetu Vignerovou.

Profily na sociálních sítích

Články