Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Česká topmodelka Denisa Dvořáková se narodila 28. května 1991 v Praze. V roce 2006 se stala vítězkou soutěže Elite Model Look

Kariéra

V roce 2005 nastoupila na střední ekonomickou školu. Když studovala první ročník, zúčastnila se nejprestižnější modelingové soutěže na světě Elite Model Look kterou v 15 letech vyhrála.

Denisa Dvořáková byla po Lindě Vojtové druhou Češkou, která vyhrála světové finále této prestižní modelingové soutěže. Vítězství jí dopomohlo k dalším úspěchům. Objevila se na titulních stránkách módních časopisů (Vogue Italia a Dazed & Confused).

Dostala se k předvádění modelů od nejznámějších světových návrhářů. V jejím portfoliu nechybí Versace, Chanel, Karl Lagerfeld Fendi a mnoho dalších. Kromě toho se stala tváří firemních kampaní světových značek (Dolce & Gabbana, Versace Jeans a Chloé). Pracovala v Paříži, Miláně, Berlíně či Barceloně.

V roce 2009 se stala Modelkou roku. Kvůli práci světově uznávané modelky musela přerušit studium a do školy se vrátila v roce 2010. Střední školu dodělala dálkově.

Osobní život

V roce 2015 se vdala za svého dlouholetého přítele, slovenského fotbalistu Martina Hromkoviče. Svatba se konala na slovenském zámku u obce Tomášov, který se nachází nedaleko Bratislavy.

Na konci roku 2018 se objevila informace, že spolu už nežijí a jejich manželství spěje k rozvodu. Později k rozvodu skutečně došlo. Martin Hromkovič, který se v té době živil jako fitness trenér, začal randit s mladší švýcarskou tenistkou slovenského původu Belindou Benčičovou, kterou dříve trénoval.

Na podzim 2019 začala Denisa Dvořáková randit s hercem Jakubem Prachařem jehož manželství s Agátou Prachařovou spěje k rozvodu. V polovině června vyšlo najevo, že se se vztah Denisy a Jakuba rozpadl

Profily na sociálních sítích

Články