Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Debbie Rowe, celým jménem Deborah Jeanne Rowe, je exmanželka zpěváka Michaela Jacksona Narodila se 6. prosince 1958 v Spokane (Washington, USA).

Kariéra

Vystudovala Hollywoodskou střední školu

S Jacksonem se seznámila, když mu bylo, v polovině osmdesátých let 20.století, diagnostikováno kožní onemocnění vitiligo Tehdy pracovala jako dermatologická asistentka na klinice doktora Arnolda Kleina

Osobní život

Rodiče se rozvedli několik týdnů před jejími druhými narozeninami. Byla vychována matkou, tetami a babičkou.

Poprvé se provdala za Richarda Edelmana v roce 1982. Během společného života konvertovala k judaismu Rozvedli se roku 1988.

S Jacksonem byli oddáni v listopadu 1996 v australském Sydney Tři měsíce po svatbě se jim narodil syn Prince Michael Joseph Jackson rok poté dcera Paris-Michael Katherine Jackson

Sňatek byl účelový a rozhodně se nedalo mluvit o vzájemné lásce. Nechala se uměle oplodnit a po obou porodech se o potomky takřka nestarala. Veškerou péči nechala na partnerovi, který si roli otce užíval. Vše bylo domluvené předem.

Později se vyjádřila v tom smyslu, že se mu z důvodu jeho skleslosti po rozvodu s Lisou Marií Presley (1996) rozhodla věnovat svou dělohu jako dárek proto, aby byl šťastný.

Rovněž tvrdí, že vždy pochybovala o tom, že otcem jejich dětí je skutečně slavný zpěvák, protože obě mají modré oči, světlou pleť i vlasy. Každopádně především s dcerou má velmi vřelý vztah.

Po rozvodu v říjnu 1999 získala 8 milionů dolarů a dům v kalifornském Beverly Hills Ten roku 2005 prodala a pořídila si ranč v Palmdale.

2016 u ní byla diagnostikována rakovina prsu. S touto chorobou bojuje dosud.

Články