Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Slavná slovenská zpěvačka Dara Rolins se narodila 7. prosince 1972 v Bratislavě.

Nejznámější písničky

Kariéra

Malá Darinka se na televizních obrazovkách poprvé objevila už ve 4 letech a jako osmiletá si zahrála ve filmu. Odmala zpívala ve sboru, ze kterého byla v roce 1980 odejita, protože prý nezapadala do kolektivu. Díky tomu začala chodit na soukromé hodiny zpěvu, které nesly své ovoce.

Už v 9 letech vydala první album, kterého se prodalo 250 000 kusů. Její popularita strmě vzrostla po umístění v anketě Zlatý slavík v roce 1982 a díky duetu Zvonky štěstí, který nazpívala s Karlem Gottem. Do jejích 16 let ji světem showbusinessu prováděl manažer Ladislav Štaidl.

Na televizních obrazovkách ji diváci mohli pravidelně vídat od roku 2009, kdy působila jako porotkyně Československé SuperStar. Je známá také jako jedna z tváří kampaně proti rakovině prsu. V roce 2012 byla jedním z koučů v soutěži Hlas Česko Slovenska.

V roce 2010 srazila při nehodě motocyklistu, který zraněním podlehl. Byla souzena za usmrcení z nedbalosti a nepravomocně odsouzena k 26 měsícům podmíněného trestu s tříletou zkušební lhůtou. Proti trestu se okamžitě odvolala. Díky amnestii Václava Klause byla 1. ledna 2013 omilostněna.

Spolu s modelkou Simonou Krainovou kdysi tvořily nerozlučnou mejdanovou dvojici. Říkávalo se jim "sněhové královny". Dnes jsou ale z obou zodpovědné matky.

Osobní život

25. března 2008 se Daře narodila dcera Laura Homolová, jejímž otcem je Matěj Homola zpěvák a kytarista kapely Wohnout. Jejich vztah skončil po více než čtyřech letech v listopadu 2010. Mezi lety 2011 až 2018 tvořila pár se slovenským rapperem Rytmusem. Svůj rozchod oznámili na Instagramu.

V prosinci 2021 přišel web Super.cz s informací, že už několik měsíců chodí s bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem.

Profily na sociálních sítích

Články