Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Multimediální zpravodajská platforma CNN Prima NEWS odstartovala 3. května 2020 v 18:55.

Historicky prvním pořadem byly Hlavní zprávy s novou moderátorskou dvojicí. Zprávy byly současně vysílány i na TV Prima

CNN Prima NEWS nabízí sedm dní v týdnu moderní český zpravodajský servis s globálním přesahem – téměř 30 pořadů, novou zpravodajskou hodinu v hlavním vysílacím čase, více než 40 hlavních tváří, největší a nejmodernější studio ve střední Evropě a novou online platformu.

Hlavní zprávy

Hlavní zprávy nabízejí všechny důležité události dne v hlavní zpravodajské hodině. Jde o jeden z pořadů, který vysílá jak CNN Prima News, tak Prima. Zahrnují zprávy, počasí a sport. Začínají každý den od pondělí od neděle od 18:55.

Moderátoři Hlavních zpráv CNN Prima News:

Silný hlas Markéty Fialové

Moderátorka Markéta Fialová uvádí živou talkshow Silný hlas Markéty Fialové, pořad se třemi hosty, se kterými bude moderátorka probírat aktuální témata, která hýbou společností.

360° Pavlíny Wolfové

Pořad 360° Pavlíny Wolfové běží na CNN Prima News od pondělí do pátku. Pavlína Wolfová v něm analyzuje nejdůležitější události ze všech úhlů pohledu.

Showtime

Eva Perkausová Petr Větrovský a Laďka Něrgešová uvádějí magazín o moderním životním stylu, který se zaměřuje také na technologické novinky a trendy témata. Pořad našel místo v programu po Hlavních zprávách.

Nový den

Ranní zpravodajský blok Nový den přináší vše od počasí a dopravního zpravodajství, přes zásadní události předešlého dne, po aktuální témata a novinky. Pořad uvádějí Libor Bouček a Soňa Porupková

Články