Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Clash of the Stars 8 (COTS) bude česko-slovenský turnaj, v němž se v boxu, thaiboxu nebo MMA utkají influenceři, youtoubeři, tvůrkyně obsahu pro dospělé a kontroverzní postavy kulturistiky.

Tato akce proběhne v sobotu 22. června na galavečeru v ostravské Ostravar Aréně, jejím promotérem bude Tomáš Linh Le Sy.

Jedním z největších lákadel je plánovaný souboj mezi influencerkou Hankou Gelnarovou (2001) a bývalou profesionální bojovnicí OKTAGONU Michaelou „MissProblem“ Dostálovou (1985), který se měl původně konat už při šestém galavečeru. Zajímavý bude rovněž střet Filipa Grznára (1985) a Tomáše „Dynamo“ Křižana, kteří se mají utkat ve váze do 84 kg.

Dále by se na akci měli představit zkušený MMA bojovník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (1988), fitness instruktor Karlos Benda (1992), Pavel „Snejks“ Měsíček, Martin Kocián (1976) z kapely Lunetic a další.

Kompletní přehled plánovaných soubojů

Úvodní tisková konference

Proběhla 6. května 2024 v pražském Duplexu. Jak už je v tomto bizarním turnaji zvykem neobešla se bez kontroverzí. Ochranka musela zasahovat hned při představení prvních osmi bojovníků, když Huhu vysypal kyblík plný ryb na Jana Rybku.

O jednu z nejvyhrocenějších potyček se jednoznačně postarali Tadeáš "Ganngtaboy" Veselý (2001) a youtuber Fayne (1996), jejichž zápas na předchozím galavečeru byl zrušen po napadení Veselého při vstupu do klece.

Šílený bizár na Clashi: Rozjetý Martin Kocián a jeho podivný breakdance nebo Darth Vader z Wishe

Předchozí akce

Oficiální webové stránky

Oficiální profil na Facebooku

Oficiální profil na X

Oficiální profil na Instagramu

Oficiální kanál na YouTube


Články